App, mail of DM via Instagram met docenten en studenten

Heb jij je nog niet ingeschreven omdat je nog twijfelt? Of heb je je keuze gemaakt maar heb je nog vragen? Kom in contact met onze docenten en studenten!

Ze reageren zo snel mogelijk, maar niet altijd direct

Dat kan omdat ze druk zijn met het geven, voorbereiden of volgen van lessen, door bijbaantjes van de studenten of omdat het weekend of vakantie is. Staat de school van jouw keuze er niet bij? Of heeft je vraag haast en kom je niet direct in contact met docenten en studenten? Neem dan contact op met ons Infopunt.

 

Summa Automotive

WhatsApp

Docent Paul Maas

E-mail

Docent Paul Maas


Summa Beauty & Lifestyle

WhatsApp

Opleidingen Optiek en Pedicure: docent Sandra van Balkom

Opleidingen Schoonheidsverzorging: docent Yvonne van der Sanden

E-mail

Opleidingen Optiek en Pedicure: docent Sandra van Balkom

Opleidingen Schoonheidsverzorging: docent Yvonne van der Sanden

Instagram

DM naar @summabeautyandlifestyle


Summa Bouw

WhatsApp

Voorlichter Inge Postema

E-mail

Voorlichter Inge Postema

Instagram

DM naar @summabouw


Summa Brood & Banket

WhatsApp

Docent Bas Sormani

E-mail 

Docent Bas Sormani


Summa Business

Instagram

Retailopleidingen bol, DM naar: @summaretailbol
Retailopleidingen bbl, DM naar: @summaretailbbl

Student Bedrijfskunde, DM naar: @boriseijck
Student marketing & communicatie, DM naar: @julialeidelmeijer
Student marketing & communicatie, DM naar: @bregje_d19
Student International business, DM naar: @_mikkelvl
Student International business, DM naar: @heleenmanders
Student Ondernemer retail, DM naar: @aukjegruijters


Summa Elektro- en Installatietechniek

WhatsApp

Elektrotechniek: docent Pieter Siroen
Installatietechniek: docent Gé Bronsgeest 

E-mail

Elektrotechniek: docent Pieter Siroen
Installatietechniek: docent Gé Bronsgeest


Summa Facilitair

WhatsApp

       Docent Anton van de Water

E-mail

Docent Anton van de Water

Instagram

DM naar: @summa.facilitair


Summa Horeca

WhatsApp

Opleidingsadviseur Christ Bullens
Student Willem Phillipsen

E-mail

Opleidingsadviseur Christ Bullens

Instagram

Student, DM naar Willem Phillipsen (@willem.philipsen)


Summa Maatschappij & Gezondheid

WhatsApp

Opleiding Verzorgende IG & Maatschappelijke zorg: docent Ella Witlox
Opleiding Verzorgende IG & Maatschappelijke zorg: docent Paul van Boven
Opleiding Maatschappelijke zorg 4 bol: docent Nan Cooijmans
Opleiding Maatschappelijke zorg 4 bbl: docent Annemieke Hofstede

E-mail

Opleiding Verzorgende IG & Maatschappelijke zorg: docent Ella Witlox 
Opleiding Verzorgende IG & Maatschappelijke zorg: docent Paul van Boven
Opleiding Dienstverlener Helpende Zorg & Welzijn: docent Monique Koop
Opleiding Dienstverlener Helpende Zorg & Welzijn: docent Willem Zijlmans

Instagram

DM naar @summacollegevzmz

Studenten Verzorgende IG / Maatschappelijke zorg, DM naar: 
Lies Princen (@liesprincen)
Jessie Linssen (@jessie.linssen)


Summa Veiligheid

Instagram

DM naar @summaveiligheid

Student Veiligheid, DM naar Rick Raats (r.raats)


Summa Vrije tijd

WhatsApp

Docent Roos Hameleers

E-mail 

Docent Roos Hameleers

Instagram

DM naar @summavrijetijd


Summa Welzijn

WhatsApp

Opleiding Onderwijsassistent: docent Daniel Warmoeskerken
Opleiding Social werker: docent Coen Berg

E-mail

Opleiding Onderwijsassistent: docent Daniel Warmoeskerken
Opleiding Social werker: docent Coen Berg

Instagram

Opleiding Pedagogisch werk en Onderwijsassistent: DM naar @summacollegepwoa

Student Onderwijsassistent, DM naar: Ruzanna Kalashyan (@9.r.k.7)
Student Onderwijsassistent, DM naar: Manon Wind (@manon_wind)
Student Onderwijsassistent, DM naar: Linda Boerdam (@lindaa.bx)


Summa Wonen & Design

WhatsApp

Bbl-opleidingen en Hout: docent Ron Rooijackers

Bol-opleidingen en Meubel: docent Jos van de Wouw

Opleiding Interieuradvie: docent Valerie van Kuijk

E-mail

Bbl-opleidingen en Hout: docent Ron Rooijackers

Bol-opleidingen en Meubel: docent Jos van de Wouw

Opleiding Interieuradvie: docent Valerie van Kuijk

Instagram

DM naar @summa_interieuradvies


 

Valerie van Kuijk voor Interieuradvies. Haar insta heb je al op de site staan.

Jos van de Wouw voor Meubel en BOL. Jos.vandewouw@summacollege.nl 06-29551711

Ron Rooijakkers voor Hout en BBL ron.rooijakkers@summacollege.nl 06-29551709

Summa Zorg

WhatsApp

Opleiding Apothekersassistent: docent Charlotte Hulsen
Opleiding Doktersassistent: docent Eefke Halters
Opleiding Verpleegkunde bol: docent Femke de Cort 
Opleiding Verpleegkunde bbl: docent Paula van Zanter
Opleiding Tandartsassistent: docent Franka Troost

E-mail

Opleiding Apothekersassistent: docent Charlotte Hulsen
Opleiding Verpleegkunde bbl: docent Paula van Zanten
Opleiding Doktersassistent: docent Eefke Halters
Opleiding Tandartsassistent: docent Franka Troost

Instagram 

Student Verpleegkunde, DM naar: Noortje Lemmen (@kusssnoortje)
Student Verpleegkunde, DM naar: Fabiënne van Leeuwen (@fabiennevlx)
Student Verpleegkunde, DM naar: Evi Spoormakers (@evi.sx)
Student Verpleegkunde, DM naar: Ruby Jellema (@ruby_jellema)
Student Verpleegkunde, DM naar: Lena Barros de Sales (@leen_sales)
Student Verpleegkunde, DM naar: Zoë Borghouts (@zoe.cj.b)
Student Verpleegkunde, DM naar: Sophie van den Akker (@sophie.akker)
Student Verpleegkunde, DM naar: Cynthia Kortooms (@_xcynthia)
Student Verpleegkunde, DM naar: Ilse van den Akker (@ilse_vandenakker)
Student Verpleegkunde, DM naar: Evi Jorissen (@evi_jorissen)
Student Verpleegkunde, DM naar: Marit van der Cammen (@maritvdcammen)
Student Verpleegkunde, DM naar: Roos Donkers (@roosdonkers)
Student Verpleegkunde, DM naar: Romana van Schijndel (@romana_vsx|)
Student Verpleegkunde, DM naar: Lucia Roks (@luciaxrj)
Student Verpleegkunde, DM naar: Aniek Geerts (@aniekgeerts)
Student Verpleegkunde, DM naar: Tahneé Thomassen (@tahneethomassen)
Student Verpleegkunde, DM naar: Ted Janssen (@t_janssen_99)
Student Verpleegkunde, DM naar: Iza Rambags (@_izarambags)
Student Verpleegkunde, DM naar: Kim Wassenaar (@kimwassenaar)
Student Verpleegkunde, DM naar: Denise Vervoort (@denisevervoortx)
Student Verpleegkunde, DM naar: Iris Jolen (@irisjolen)


Favorieten

Je hebt nog geen favorieten toegevoegd.